Müşteri Hizmetleri : 0232 388 30 33

İzmir Çıkışlı Kıbrıs Turu

İzmir Çıkışlı Kıbrıs Turu

Gidiş Dönüş Uçak Bileti Dahil

Konaklama : 5* ACAPULCO HOTEL Y.P.

Tur Süresi : 3 Gün 2 Gece

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Detaylarda...

Ulaşım Şekli : Uçak

Ayrıntılı bilgi için 0506 347 62 51

Kişi Başı : 870 'dan Başlayan Fiyatlarla..

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

İZMİR ÇIKIŞLI KIBRIS TURU

16/10/2016 - 18/10/2016

Gidiş - Dönüş Uçak Bileti dahil

Extra Tur Ücreti Yok !

3 GÜN 2 GECE

Herşey Dahil : 870 TL

GİRNE MERKEZ KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE

5* ACAPULCO HOTEL Y.P.

TRANSFERLER VE ŞEHİR GEZİLERİ DAHİL !

 

1.GÜN: 16.10.2016 PAZAR GÜNÜ
Sabah Turumuz için 16.10.2016 tarihinde sabah 07:30 da Adnan Menderes Havalimanında buluşuyoruz. Saat 08:40 da kalkacak olan Pegasus Havayollarına ait Kıbrıs Uçağı için Check In işlemlerine başlıyoruz. Saat 10:00 da Ercan Havalimanına iniyoruz. Bizi bekleyen araçlarımız ile buluşup GİRNE merkezde bulunan otelimize transferimiz ardından, GİRNE de yat limanını görüp alışveriş için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizi yedikten sonra otelde odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Yemekten sonra isteyen konuklarımız CASINO daoyun oynayabilir veya gece eğlence mekanlarında gönüllerince eğlenebilirler. 5* ACAPULCO HOTEL

 

2.GÜN: 17.10.2016 PAZARTESİ GÜNÜ
Sabah otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra, Makarıos un Avukatı ve çok büyük silah tüccarı olan İtalyan asıllı Pablo Paviliden in evi MAVİ KÖŞK (Kaçakçının Köşkü), VASİLYA bölgesinde bulunan AŞK AĞACI, ÇIKARMA PLAJI, BARIŞ ÖZGÜRLÜK MÜZESİ, KARAOĞLANOĞLU ŞEHİTLİĞİ, Fransızcada BArış Manastırı anlamına gelen BELLAPAİS KÖYÜ MANASTIRI ile GİRNE KALESİ gezilerimizi yaparak otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.GÜN: 18.10.2016 SALI GÜNÜ
Sabah kahvaltısı sonrasında, Kıbrıs Barış Harekatında yer alan şehitlerimizin yattığı BOĞAZ ŞEHİTLİĞİ, RAUF DENKTAŞ MEZARI, LEFKOŞA, Dr.Nihat İlhan Bey in eşinin ve 3 çocuğunun katledildiği, Kanlı Küvet olayının izlerinin sergilendiği BARBARLIK MÜZESİ, CUMHURBAŞKANLIĞI KONUTU, VENEDİK SUTUNU, LOKMACI BARİKATI, ARASTA SOKAK, SELİMİYE CAMİİ, BÜYÜK HAN gezilerimizi yapıp GAZİ MAGUSA ya geçerek burada bulunan NAMIK KEMAL ZINDANI, LALA MUSTAFA PAŞA CAMİİ ve şehrin muhteşem sur duvarlarını görüyoruz. Ardından hayalet şehir KAPALI MARAŞ gezilerimizide tamamlayıp ekstra akşam yemeğimizi alıyoruz. Sonrasında ERCAN HAVALİMANI na geçiyoruz. Pegasus Havayolları kontuarında işlemlerimizi tamamlayıp 23:35 uçağına biniyor ve İZMİR e ulaşıyoruz. Bir sonraki VEYMER TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

İZMİR KIBRIS İZMİR UÇAK BİLETLERİ
5* OTELDE 2 GECE KONAKLAMA
OTELDE ALINAN SABAH KAHVALTISI(2)
OTELDE ALINAN AKŞAM YEMEKLERİ(2)
REHBERLİK HİZMETLERİ
MAVİ KÖŞK ve BELLAPAİS TURLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

İLK GÜN SABAH KAHVALTISI
MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
ÖĞLE YEMEKLERİ
YEMEKLERDE ALINAN ALKOLLÜ ALKOLSÜZ İÇECEKLER
TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ
EK BİLGİLER