Müşteri Hizmetleri : 0232 388 30 33

İzmir Çıkışlı Kıbrıs Turu

İzmir Çıkışlı Kıbrıs Turu

Gidiş Dönüş Uçak Bileti Dahil. Extra Tur Yok !

Konaklama : GİRNE MERKEZ HOTEL Y.P.

Tur Süresi : 3 Gün 2 Gece

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Detaylarda...

Ulaşım Şekli : Uçak

Ayrıntılı bilgi için 0506 347 62 51

Kişi Başı : 990.00 'dan Başlayan Fiyatlarla..

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

KIBRIS TURU

  31.10.2018 – 02.11.2018 

Uçak Dâhil  (3 Gün - 2 Gece)

EXTRA TUR YOK !

TRANSFERLER VE REHBERLİK DAHİL !

GİRNE MERKEZ KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE

 

1. GÜN: 31.10.2018 ÇARŞAMBA :

Turumuz için sabah saat 05:00’da Adnan Menderes Havalimanında buluşuyoruz. Saat 06.20 da kalkacak olan Pegasus Havayollarına ait Kıbrıs uçağı için C.IN işlemlerine başlıyoruz. Saat 07.30 da  Ercan Havalimanına iniyoruz. Bizi bekleyen araçlarımızla buluşup, GİRNE merkezde bulunan otelimize transferimizin ardından, GİRNE’de yat limanını görüp,  alışveriş için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizi de yedikten sonra otelde odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Yemekten sonra isteyen konuklarımız CASINO da oyun oynayabilir veya gece eğlence mekânlarında gönüllerince eğlenebilirler.  

 

2. GÜN: 01.11.2018 PERŞEMBE :

Otelde sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra, Mavi Köşk ve Bellapais turumuza başlıyoruz. Göreceğimiz yerler, Makarıos’un Avukatı ve çok büyük silah tüccarı olan İtalyan asıllı Pablo Pavilides’in evi  MAVİ KÖŞK (Kaçakçının Köşkü), VASİLYA bölgesinde bulunan AŞK AĞACI, ÇIKARMA PLAJI, BARIŞ, ÖZGÜRLÜK MÜZESİ, KARAOĞLANOĞLU ŞEHİTLİĞİ, Fransızcada Barış Manastırı anlamına gelen BELLAPAİS KÖYÜ MANASTIRI ve KİLİSESİ ile GİRNE KALESİ gezilerimizi yaparak otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3. GÜN: 02.11.2018 CUMA :

Otelde sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra, Lefkoşa ve Magusa turumuza başlıyoruz. Göreceğimiz yerler, Kıbrıs Barış Harekâtında yer alan şehitlerimizin yattığı BOĞAZ ŞEHİTLİĞİ, RAUF DENKTAŞ MEZARI, LEFKOŞA, Dr. Nihat İlhan Bey’in eşinin ve 3 çocuğunun katledildiği, Kanlı Küvet olayının izlerinin sergilendiği BARBARLIK MÜZESİ, CUMHURBAŞKANLIĞI KONUTU,  VENEDİK SUTUNU, LOKMACI BARİKATI, ARASTA SOKAK, SELIMIYE CAMİİ,  BÜYÜK HAN, gezilerimizi yapıyoruz. Daha sonra GAZİ MAGUSA’ ya geçerek, burada bulunan NAMIK KEMAL ZINDANI, LALA MUSTAFA PAŞA CAMİ ve şehrin muhteşem sur duvarlarını görüyoruz. Ardından, hayalet şehir KAPALI MARAŞ gezilerimizi de tamamlayıp, ekstra akşam yemeğimizi alıyoruz. Sonrasında, ERCAN HAVALİMANI' na geçiyoruz. Pegasus Havayolları kontuarında işlemlerimizi tamamlayıp 21.15 uçağına biniyor ve İZMİR' e ulaşıyoruz. Bir sonraki GEZİPORT organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

*İzmir  Kıbrıs – İzmir uçak biletleri

*Otelde 2 gece konaklama

*Otelde alınan Sabah Kahvaltısı (2)

*Otelde alınan Akşam yemekleri (2)

*GEZİPORT Rehberlik hizmetleri

*GEZİPORT Kıbrıs Havalimanı Otel Transferleri

*Lefkoşa ve Magusa Turu

*Mavi Köşk ve Bellapais Turu

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*İlk gün Sabah kahvaltısı

*Müze ve ören yeri giriş ücretleri

*Öğle yemekleri

*Yemeklerde alınan Alkollü Alkolsüz içecekler

            
TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ
EK BİLGİLER