Müşteri Hizmetleri : 0232 388 30 33

İzmir Çıkışlı Ödemiş-Gölcük-Bozdağ Turu

Bozdağ Kar Keyfi Turu

Konaklama :

Tur Süresi : Günübirlik

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Detaylarda...

Ulaşım Şekli : Otobüs

Ayrıntılı bilgi için 0506 347 62 51

Kişi Başı : 74.99 'dan Başlayan Fiyatlarla..

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

REZERVASYON : 0 232 388 30 33 - 0 506 347 62 51

HER HAFTASONU ÇIKIŞLI CUMARTESİ - PAZAR

İzmir Çıkışlı Ödemiş Bozdağ Turu

Bozdağ'a ilk kar düştü ve izmir de hasret kaldığımız büyüleyici beyaz ortü bizi bekliyor.

Karın doğa üzerindeki o halini görmeyi özlediysen…Ege’nin güzelliklerini bir pazar günü için sana sakladık ve müthiş bir tur hazırladık.

♦♦♦♦ Günübirlik Bozdağ Kayak Merkezi Turu ♦♦♦♦

07:30 Üçyol Metro

07:45 Ksk Anıt

08:00 Bornova Metro

Belirtilen noktalardan hareket ile yolculuğumuz başlıyor. Yolda vereceğimiz kahvaltı ve ihtiyaç molasının ardından BOZDAĞ KAYAK MERKEZİ ne tırmanmaya başlıyoruz. Kayak merkezinde serbest zamanımız var isteyenler kayak yapabilir teleferik ile zirveye çıkabilir. Sonrasında GÖLCÜK beldesine geçiyoruz. Muhteşem göl manzarası eşliğinde çay içmeniz ve öğle yemeği(extra) için zaman veriyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra BİRGİ ye gidiyoruz. Tarihi dokusunu korumuş olan bu bölgede ÇAKIRAĞA KONAĞI , İMAM-I BİRGİ-Vİ TÜRBESİ ve ULU CAMİ ziyaretlerimizi yapıyoruz. Daha sonra yolda vereceğimiz ihtiyaç molasının ardından akşam saatlerinde İzmir e ulaşıyoruz. Bir sonraki GeziPort organizasyonunda buluşmak dileği ile ayrılıyoruz.

 

*** BOZDAĞ KAYAK MERKEZİ KAPALI olduğu için BOZDAĞ KÖYÜNE kadar çıkabiliyoruz. Rehberimiz programı en iyi şekilde güncelliyor.

*** Program, bölgede yaşanan yoğunluğa göre değişiklik gösterebilir. Acenta tur programı değiştirme hakkını saklı tutar.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

LÜKS ARAÇLAR İLE ULAŞIM

PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

ÇEVRE GEZİLERİ

KOLTUK SİGORTASI

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

KAYAK MERKEZİ GİRİŞ ÜCRETİ

MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

KAHVALTI - ÖĞLE YEMEĞİ

 
TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

07:30 - Üçyol Metro

07:45 - Ksk Anıt

08:00 - Bornova Metro
EK BİLGİLER

  • Yol ve hava muhalefeti dolayısıyla çıkılamayan, aracın geçemeyeceği yollardan ve program iptallerinden acentemiz sorumlu olamaz.
  • Günübirlik turlarda, cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilemez.
  • Yetersiz katılım veya benzer sıkıntılar sonucu oluşabilecek tur ertelemeleri 1 gün öncesi olması koşulu ile misafirlerimize haber verilir.
  • Son gün yapılan iptallerde para iadesi yoktur.
  • Turlarımızda araç seçimi katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
  • Acentemiz gerektiğinde tur programını değiştirme hakkını saklı tutar.


GeziPort Turizm, izmir günlük turlar, bozdağ turu 35 tl, bozdağ gölcük turları, ödemiş bozdağ turları, izmirden ödemiş bozdağ turları, bozdağ turu, bozdağ kayak merkezi, bozdağ kayak merkezi turları, ödemiş bozdağ kayak merkezi, bozdağ kayak merkezi ulaşım, bozdağ kayak merkezi izmir, bozdağ kayak merkezi 2016, bozdağ kayak merkezi açıldı, bozdağ kayak merkezi nerede, bozdağ kayak merkezi kayak turları, bozdağ kayak merkezi iletişim, ödemiş gölcük bozdağ kayak merkezi turları, izmir çıkışlı bozdağ kayak merkezi turu, bozdağ kayak merkezi turu izmir, bozdağ kayak merkezi kar kalınlığı, bozdağ kayak merkezi kayak ekipmanları, bozdağ kayak merkezi otel, bozdağ otelleri, bozdağ kayak otelleri, bozdağ butik otelleri, ödemiş bozdağ otelleri, döner otel bozdağ, ucuz bozdağ turları, bornova bozdağ turları, izmir fırsatları, günübirlik ödemiş bozdağ turları, ödemiş gölcük bozdağ birgi turu, herşey dahil bozdağ turu, bozdağ kar keyfi turu, izmir çıkışlı günübirlik turlar, izmir günluk tur, izmir çıkışlı ayvalık tekne turu, izmir çıkışlı çeşme tekne turu, izmir adaland turu, adaland turları, izmir günlük tur, şirince turları, izmir şirince turları, izmir çanakkale turları, ayvalık kazdağları turu, bozdağ turu, gümüldür aquapark, yalı castle aquapark, gümüldür aquapark turu, kuşadası adaland turu, ödemiş bozdağ turu, ayvalık cunda adası turu, kazdağları turu,çanakkale turları izmir, şirince turları izmir, ucuz şirince turları, uygun çanakkale turu, izmir çıkışlı çanakkale turları, izmir çıkışlı şirince turları, herhaftasonu şirince turları, şirince turları 2014, çanakkale şehitlik ziyareti, kaz dağları hasan boğuldu turu, bozdağ turları, herhaftasonu bozdağ turları, uludağ kayak turu, uludağ turları,bergama ayvalık turları, kazdağları turları, izmir ucuz tatil fırsatı, kemalpaşa nazarköy turu, kemalpaşa kımız at çiftliği turu, konaklamalı bursa uludağ tur, konaklamalı çanakkale tur, izmir çıkışlı, pamukkale turu, konaklamalı pamukkale turları, okul turları, uygun fiyatlı okul turları, öğrencilere uygun turlar, ucuz günlük turlar...