Müşteri Hizmetleri : 0232 388 30 33

İzmir Çıkışlı Ödemiş-Gölcük-Bozdağ Turu

HER PAZAR

Konaklama :

Tur Süresi : Günübirlik

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Detaylarda...

Ulaşım Şekli : Otobüs

Ayrıntılı bilgi için 0506 347 62 51

Kişi Başı : 130.00 'dan Başlayan Fiyatlarla..

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

REZERVASYON

0850 371 95 35 // 0232 388 30 33

0549 388 30 38 // 0545 388 30 33 // 0545 388 30 35

 

İZMİR ÇIKIŞLI HER CUMARTESİ - PAZAR ve SÖMESTRE DÖNEMİ HAFTA İÇİ

 

GÜNÜBİRLİK BOZDAĞ – ÖDEMİŞ – BİRGİ TURU

 

BOZDAĞ KÖYÜ – GÖLCÜK

 

ÇAKIRAĞA KONAĞI – ULU CAMİİ

 

Bozdağ'a ilk kar düştü hasret kaldığımız büyüleyici beyaz örtü bizi bekliyor.

Karın doğa üzerindeki o halini görmeyi özlediysen… Ege’nin güzelliklerini bir gün için sana sakladık ve müthiş bir tur hazırladık.

07:00 da belirtilen noktalardan hareketle yolculuğumuz başlıyor. Yolda vereceğimiz kahvaltı ve ihtiyaç molasının ardından ilk durağımız KIRKOLUKLAR organik pazara ulaşıyoruz. Burada organik doğal ürünlerden alışveriş yapabilirsiniz. Daha sonra BOZDAĞ KÖYÜ ne çıkıyoruz. Köyde serbest zaman veriyoruz. Sonrasında GÖLCÜK beldesine geçiyoruz. Muhteşem göl manzarası eşliğinde çay içmeniz ve öğle yemeği için zaman veriyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra BİRGİ ye gidiyoruz. Tarihi dokusunu korumuş olan bu bölgede ÇAKIRAĞA KONAĞI , İMAM-I BİRGİ-Vİ TÜRBESİ ve ULU CAMİ ziyaretlerimizi yapıyoruz. Daha sonra yolda vereceğimiz ihtiyaç molasının ardından akşam saatlerinde İzmir e ulaşıyoruz. Bir sonraki GEZİPORT organizasyonunda buluşmak dileği ile ayrılıyoruz.

 

*** BOZDAĞ KAYAK MERKEZİ KAPALI olduğu için BOZDAĞ KÖYÜNE kadar çıkabiliyoruz. Rehberimiz programı en iyi şekilde güncelliyor.

*** Program, bölgede yaşanan yoğunluğa göre değişiklik gösterebilir. Acenta tur programı değiştirme hakkını saklı tutar.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüx Otobüs ile ulaşım
 • Programda belirtilen tüm turlar
 • Seyahat sigortası
 • Geziport Rehberlik Hizmeti

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Sabah kahvaltısı
 • Öğle yemeği
 • Müze ve Ören yerleri giriş ücreti

 
TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

07:00 - Ksk Anıt

07:30 - Bornova Metro

08:00 - Üçyol Metro

Yoğunluk durumuna göre diğer kalkış noktaları ve ara duraklar için bilgi alabilirsiniz.
EK BİLGİLER

 • Yol ve hava muhalefeti dolayısıyla çıkılamayan, aracın geçemeyeceği yollardan ve program iptallerinden acentemiz sorumlu olamaz.
 • Günübirlik turlarda, cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilemez.
 • Yetersiz katılım veya benzer sıkıntılar sonucu oluşabilecek tur ertelemeleri 1 gün öncesi olması koşulu ile misafirlerimize haber verilir.
 • Son gün yapılan iptallerde para iadesi yoktur.
 • Turlarımızda araç seçimi katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • Acentemiz gerektiğinde tur programını değiştirme hakkını saklı tutar.


GeziPort Turizm, izmir günlük turlar, bozdağ turu 35 tl, bozdağ gölcük turları, ödemiş bozdağ turları, izmirden ödemiş bozdağ turları, bozdağ turu, bozdağ kayak merkezi, bozdağ kayak merkezi turları, ödemiş bozdağ kayak merkezi, bozdağ kayak merkezi ulaşım, bozdağ kayak merkezi izmir, bozdağ kayak merkezi 2016, bozdağ kayak merkezi açıldı, bozdağ kayak merkezi nerede, bozdağ kayak merkezi kayak turları, bozdağ kayak merkezi iletişim, ödemiş gölcük bozdağ kayak merkezi turları, izmir çıkışlı bozdağ kayak merkezi turu, bozdağ kayak merkezi turu izmir, bozdağ kayak merkezi kar kalınlığı, bozdağ kayak merkezi kayak ekipmanları, bozdağ kayak merkezi otel, bozdağ otelleri, bozdağ kayak otelleri, bozdağ butik otelleri, ödemiş bozdağ otelleri, döner otel bozdağ, ucuz bozdağ turları, bornova bozdağ turları, izmir fırsatları, günübirlik ödemiş bozdağ turları, ödemiş gölcük bozdağ birgi turu, herşey dahil bozdağ turu, bozdağ kar keyfi turu, izmir çıkışlı günübirlik turlar, izmir günluk tur, izmir çıkışlı ayvalık tekne turu, izmir çıkışlı çeşme tekne turu, izmir adaland turu, adaland turları, izmir günlük tur, şirince turları, izmir şirince turları, izmir çanakkale turları, ayvalık kazdağları turu, bozdağ turu, gümüldür aquapark, yalı castle aquapark, gümüldür aquapark turu, kuşadası adaland turu, ödemiş bozdağ turu, ayvalık cunda adası turu, kazdağları turu,çanakkale turları izmir, şirince turları izmir, ucuz şirince turları, uygun çanakkale turu, izmir çıkışlı çanakkale turları, izmir çıkışlı şirince turları, herhaftasonu şirince turları, şirince turları 2014, çanakkale şehitlik ziyareti, kaz dağları hasan boğuldu turu, bozdağ turları, herhaftasonu bozdağ turları, uludağ kayak turu, uludağ turları,bergama ayvalık turları, kazdağları turları, izmir ucuz tatil fırsatı, kemalpaşa nazarköy turu, kemalpaşa kımız at çiftliği turu, konaklamalı bursa uludağ tur, konaklamalı çanakkale tur, izmir çıkışlı, pamukkale turu, konaklamalı pamukkale turları, okul turları, uygun fiyatlı okul turları, öğrencilere uygun turlar, ucuz günlük turlar...